*TOP SECRET-Deníček*

ČusííííííQ =D

18. února 2009 v 23:19 | ◘PetullíQ◘
Aloha..Tak dneska nějak nepřibylo...No jo, tak jsem byla odpolko ve městě s jednou mojí kamíí...,,Já jsem nenormální, ty nejsi normální "..Žeo Evíí...,,Koukáš jako Evička "...,,Né, koukám jako Evička, který je blbě "...To zase bylo báájo odpolko..Jináč jsem dneska vyrobila design s takým méďou..Navrhnutý to vypadalo hezky, no ale na blogu se mi to nějak nezdá..Je to málo crazy..Taky jsem stihla udělat ještě jeden blend ( o5 nic moc) s Ashlee Simpson..Njn musim to zkoušet a třeba se to jednou povede..Taky jsem zkusila udělat rozcestníky..No hrůůůza...Zas ae nevim mno, mně to menu přijde až moc dlouhý..Musim s tim něco vymyslet..A taky se začít učit..Vždyť už je zítra čtvrtééQ...Ou máj got...Nebojte, do konce prázdnin plánuju udělat něco s tim menu, změnit design, vyrobit spoustu retušů, blendů a další grafiky a především: BEJT TU S VÁMI!..Nevim mnuo(to není překlep)...Nějak mi dopcházej slova..JinaQ si shánějte hlásQy do SONS..Mám takový pocit že už brzy skončí 1.kolo ..Mnuo..Tak asik končim..Dneska jdu brzy spát....Jsem unavená po tom lítání po městě..Hele, právě mě napad nápad na to mý meníčko ( kuřecí medailonky a hranolky v mekááči )...Zejtra to zkusim uskutečnit, dneska se mi fakt nechee..Tak se hezky vyspinkejte...Dobrou noc

Ať si říká kdo chce co chce, dnešek byl NEJ z celých prázdnin!

15. února 2009 v 0:54 | ◘PetullíQ◘
Aloha všicíí....Tak dneska jako upe báájo den =D...Dneska nám konečně začaly jarní prázdniny a takže začíná malá nerušená chvilka klidu...Vlastně rušená {ínlibed} matikou ae to je mi teď upe fuk! Jináč jsme dneska byli v Praze (se školou...Chytrý žeO =D?) v Národním divadle na Lucerně...Praha ušla, divadlo taky ale nej prostě byla ta cesta zpátky do Dvora...Co my jsme se v buse natlemili a kolikrát se vzájemně málem pozabíjeli..Jóó to byla krása =D...Hned by jela znova..Stačilo by jenom jezdit busem (kdekoliv) a nezastavovat ( jenom v nouzi na benzínce) a užívat si kravinky s těma nej lidinkama co znám =*..To se snad ani pořádně nedá vyjádřit co se tam všechno dělo, protože kdo nezažil nepochopí a nebude to chápat tak moc jako my...Po dlouhý době to byl zase jeden krásnej den..Moc krásnej..Nejlepší..Já chci znovááá!! No nic, hodim vám sem jednu fotkůů =)..To jsme se fotili před New Yorkerem na Václaváku...Jéé tam jsme se taky nablbli, ale to už nebudu rozebírat =D... ,,Soutež kdo první chytí holuba =D"...To se prostě nedalo...Jinak fakt pstě nej nej nej, ale to už jste slyšeli ( četli =D)..Jinak jsme si doma zkusila nainstalovat Internet Explorer 8 ... To byla hrůza! Absolutně se mi nelíbil...Zlatá sedmička!.. Ale nejhorší bylo, že to nešlo ani přeinstalovat na sedmičku, ale prostě to vůbec nešlo odinstalovat..No já jsem z toho byla úplně nepříčetná, ale nakonec se mi to nějak podařilo dát zpátky na semičku..Borééc =D...No nic, tak asi konec...Vlastně ne..Všimli jste si new designu??Nic moc, já vim, ale mě se strašně líběj ty tečkýý =D...Mi napište co si o něm myslíte...Tak teď už konec..Tadyk je slíbené foto :

Všechno tam je popsáno =D
Nemusíme si nalhávat že je to dokonalé foto co se týče výrazů atd., ale je to foto dokonalé co se týče lidí na něm =D MVMMMR =*!

Děkuji, že jste si přečetli těchto pár řádek mých nesmyslů o mým skvělým dnu a ještě bych byla ráda kdyby jste hlásli {TadyQ_ue} pro mé SB °LAdy^LenTiLku° protože je to finále SONB!

Teď už opravdu všechno...Aloháá!!

Aloha!

13. února 2009 v 22:49 | ◘PetullíQ◘
Aloha...Dneska to vezmu šupem =)...Pstě upe jasnej pátek 13. ...Ve škole jsme v matice počítali cvičnou písemku ( skládala se ze 4 příkladů )a já měla 3 špatně...Ten jeden jsem zkoušela přepočítak 4krát a ani prd...Nevyšlo mi to pstě, dyť to byla hovadina největší!...Zejtra jedem do Prahy tak se ještě musim jít nachystat =D....Jináč dneska mě fakt natentovalo to písmo na mym blogu kůli posr..ýmu blogu.cz .... Hrůza...Ae nejhorší je že to teď vypadá jako nějakej upe lacinej blog a to já nechci ='(! Na jednom blogu jsem našla boží pict hafana a udělala z něj design..No samozřejmě absolutně mi to sem nešlo dát a jako mě to pěkně nas--lo! Co jsem komu udělala =D?? No nic finííto...Bye bye...Zejtra se neozvu, jedeme do tý Prague..Takže až v nědělíí..

P.S.: Plosím hlásněte {TadyQ_ue} pro °LAdy^LenTiLka° , je to finále SONB a já jí přeju vyhrát
P.S.2: JinaQ psychicky už jsem na tom líp než Fčera pááceQ!

Osmý únor...Nuda ve Dvoře ×D

8. února 2009 v 20:40 | ◘PetullíQ◘
Čao tadyObrázek “http://i189.photobucket.com/albums/z176/lizzliz660/1614d34a-3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby., Čao tu..Musim to shrnout rychleObrázek “http://i189.photobucket.com/albums/z176/lizzliz660/1614d34a-3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby., nemám moc času...Tákže...Dneska to byla zase nesnesitelná nudaObrázek “http://i189.photobucket.com/albums/z176/lizzliz660/1614d34a-3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby., ale pořád to bude lepší než zejtřek...Škola Obrázek “http://i189.photobucket.com/albums/z176/lizzliz660/1614d34a-3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.:P...Asi nám učitelka přinese opravený písemky z ČJObrázek “http://i189.photobucket.com/albums/z176/lizzliz660/1614d34a-3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby....To to zase dopadne :P...Mno jo...Se budu muset jít koupááááObrázek “http://i189.photobucket.com/albums/z176/lizzliz660/1614d34a-3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.t...Čwachty čwacht :D....No tak já se zítra zase ozvu, protože mě pořád bolí ten prstObrázek “http://i189.photobucket.com/albums/z176/lizzliz660/1614d34a-3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby., takže nebudu moci jít na volejbal Obrázek “http://i189.photobucket.com/albums/z176/lizzliz660/1614d34a-3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.a budu mít volné odpoledne...
Tak se mějte a nepojděte zetra ve škole..Obrázek “http://i189.photobucket.com/albums/z176/lizzliz660/1614d34a-3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Pápá ◘ PetullíQ◘Obrázek “http://i189.photobucket.com/albums/z176/lizzliz660/1614d34a-3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

 
 

Reklama