Ať si říká kdo chce co chce, dnešek byl NEJ z celých prázdnin!

15. února 2009 v 0:54 | ◘PetullíQ◘ |  *TOP SECRET-Deníček*
Aloha všicíí....Tak dneska jako upe báájo den =D...Dneska nám konečně začaly jarní prázdniny a takže začíná malá nerušená chvilka klidu...Vlastně rušená {ínlibed} matikou ae to je mi teď upe fuk! Jináč jsme dneska byli v Praze (se školou...Chytrý žeO =D?) v Národním divadle na Lucerně...Praha ušla, divadlo taky ale nej prostě byla ta cesta zpátky do Dvora...Co my jsme se v buse natlemili a kolikrát se vzájemně málem pozabíjeli..Jóó to byla krása =D...Hned by jela znova..Stačilo by jenom jezdit busem (kdekoliv) a nezastavovat ( jenom v nouzi na benzínce) a užívat si kravinky s těma nej lidinkama co znám =*..To se snad ani pořádně nedá vyjádřit co se tam všechno dělo, protože kdo nezažil nepochopí a nebude to chápat tak moc jako my...Po dlouhý době to byl zase jeden krásnej den..Moc krásnej..Nejlepší..Já chci znovááá!! No nic, hodim vám sem jednu fotkůů =)..To jsme se fotili před New Yorkerem na Václaváku...Jéé tam jsme se taky nablbli, ale to už nebudu rozebírat =D... ,,Soutež kdo první chytí holuba =D"...To se prostě nedalo...Jinak fakt pstě nej nej nej, ale to už jste slyšeli ( četli =D)..Jinak jsme si doma zkusila nainstalovat Internet Explorer 8 ... To byla hrůza! Absolutně se mi nelíbil...Zlatá sedmička!.. Ale nejhorší bylo, že to nešlo ani přeinstalovat na sedmičku, ale prostě to vůbec nešlo odinstalovat..No já jsem z toho byla úplně nepříčetná, ale nakonec se mi to nějak podařilo dát zpátky na semičku..Borééc =D...No nic, tak asi konec...Vlastně ne..Všimli jste si new designu??Nic moc, já vim, ale mě se strašně líběj ty tečkýý =D...Mi napište co si o něm myslíte...Tak teď už konec..Tadyk je slíbené foto :

Všechno tam je popsáno =D
Nemusíme si nalhávat že je to dokonalé foto co se týče výrazů atd., ale je to foto dokonalé co se týče lidí na něm =D MVMMMR =*!

Děkuji, že jste si přečetli těchto pár řádek mých nesmyslů o mým skvělým dnu a ještě bych byla ráda kdyby jste hlásli {TadyQ_ue} pro mé SB °LAdy^LenTiLku° protože je to finále SONB!

Teď už opravdu všechno...Aloháá!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 _ :-* OŁUŁ€ _ _ :-* OŁUŁ€ _ | 15. února 2009 v 18:13 | Reagovat

Hej... no den byl super ×D, hlavně s MOJÍ Péťou ×P, ale jinak ×D nej lidi.. jej, nej ste jen ty a Šárka ×P.

2 ◘PetullíQ◘ WebMiSS ◘PetullíQ◘ WebMiSS | Web | 23. února 2009 v 16:11 | Reagovat

No jo Olí...Ty tam chybíš =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.